Üsküdar’da Profesyonel Halı Yıkama Firması

Üsküdar profesyonel halı yıkama firmaları içinde firmamız ilk sıralarda yer almaktadır. 1981’den beri tüm Üsküdar ve çevre ilçelerde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Üsküdar halı yıkama hizmeti ile bu güne kadar servis ağımızı genişleterek büyümemizin tek nedeni müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmemizdir.

Üsküdar’da profesyonel halı yıkama

Halı yıkama özellikle sağlığımız için çok önemlidir. Günümüzde uygunsuz ortamlarda yıkayan bir çok firma mevcuttur. Halı yıkatacağınız firmayı iyi tercih etmelisiniz. Firmamız profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Personelimiz tecrübeli ve eğitimlidir. Halılarınızın hasar görmemesi için itina ile işlem yapılmaktadır. Bize güvenebilirsiniz. Firmamız Üsküdar’da garantili halı yıkama hizmeti vermektedir. Üsküdar halı yıkama denilince Tezal Halı yıkama hizmetinizdedir.

Üsküdar Profesyonel Halı Yıkama Firması

İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir Üsküdar. Haliyle çarpık yapılaşma burada büyük sorundur. Dolayısıyla halıları halı yıkama firmasına vermek neredeyse şarttır. Peki Üsküdar’da halı yıkama firmasını nasıl bulacaksınız? Çok basit, internetin girmediği ev neredeyse yok denecek kadar azdır. Kendimiz internet kullanmasak bile çocuklarımız mutlaka internet kullanmaktadır. İnternette girerek arama motoruna yazacağımız “Üsküdar halı yıkama” ibaresi ile Tezal Halı Yıkama firmasını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üsküdar halı yıkama: 0216 342 2020

Firmamız İstanbul Üsküdar ilçesine ve çevre ilçelere en kaliteli halı yıkama hizmetini verebilmek için canla başla çalışmaktadır. Bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkürü bir borç biliriz .
Üsküdar’da halı yıkamacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Neden mi?

  • Profesyonel halı yıkama hizmeti
  • Zamanında teslim
  • % 100 garanti
  • Güler yüzlü hizmet
  • Müşteriye gerçek değeri veren nadir firmalardan biri.

Halılarınızı profesyonel halı temizleme sisteminde natürel halı yıkama şampuanları ile temizliyoruz. Tesisimizde havuz sistem yıkama yoktur. Halı temizliğinde uzman bir kuruluş olan Tezal Halı Yıkama bu işte 30 yılı geride bırakmış ve halı yıkamacının doğru adresi olmuştur. Vermiş olduğumuz garantili hizmet de bunu desteklemektedir.

Üsküdar’da halı temizleme hizmeti tüketiciye en profesyonel şartlarda ve % 100 garanti altında sunan Tezal Halı Yıkama bu işte 1981’den beri hizmet vermektedir. Halı temizliğine ömrünü veren bir firma olan Tezal kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Kurmuş olduğumuz halı temizleme fabrikası örnek teşkil edecek bir sisteme sahiptir. Firma sahibimiz Sayın Kadir bey İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Dernek Başkanlığı ve İstanbul Kuru Temizlemeciler Esnaf Odası Başkan Vekilliği yapmaktadır. Halı temizliğinde kurumsal bir yapı ile hizmet vermekteyiz. Halılarınız kısa zamanda ve tam zamanında teslim edilmektedir.