Ucuza Halı Yıkamıyoruz

Blog

Tezal Halı Yıkama Fabrikası, halı temizliğinde kaliteye büyük önem vermektedir. Halının tertemiz görüntüsünden sağlığımıza varıncaya kadar bir çok etkisi olan halı temizliğini zaten hafife de alamayız. Maalesef insan sağlığını hiçe sayan ve merdiven altı bu işi yapan bir çok kişi mevcuttur.

Ucuz Halı Yıkama Nedir?

Halı yıkama hizmeti için rakiplerden ucuza yapmak bir şeylerden kısmak anlamına gelmektedir. Personelden tutunda kullanılan halı şampuanına kadar bir çok unsur söz konusudur. Rekabet olayı zaten bellidir. Bu işte kuruşlar oynarsa firmalar arasında rekabetten söz edilebilir. Ama m2’de 2 ile 4-6 TL arasında bir fark olduğunda orada bir sorun var demektir. Fiyat listemizi incelemenizi öneririz. Şunu açıkça belirtelim ki piyasada ucuz halı yıkayan bir kişi mutlaka bir şeylerden kısarak bu fiyata inmektedir.

Dolayısıyla her kalitenin mutlaka bir maliyeti vardır. Örneğin bir çok firma halıları aynı havuz içinde bir süre ıslatır daha sonra yıkamaya verir. Havuzdaki bir halının kiri diğerine bulaşarak kısır döngü oluşturur. Oysa firmamız halıları ıslatmadan tek tek yıkamakta ve arıtılmış su kullanmaktadır.

Halı yıkama işleminde dikkat ettiğimiz konular :

Üsküdar halı yıkama firmamızda halılarınız tek tek santimi santimine ölçülerek kayda girmektedir.
Her çeşit halı için yıkama işleminde garanti vermekteyiz.
Halı yıkamanın püf noktası iyi bir ustadır. İyi bir usta her çeşit halıyı sorunsuzca yıkayabilir. Bu sebepten her halı yıkama firmasında mutlaka en az bir tane usta olmalıdır.
Halılarınızın ölçülerini fazla hesaplayarak, sizden halılarınızın ücret tutarından fazla ücret almıyoruz!


DİKKAT!
PİYASADAKİ BİR ÇOK MERDİVEN ALTI HALI YIKAMACI HALILARIN M2‘LERİNİ FAZLA HESAPLAMAKTADIR.BU ŞEKİLDE İNSANLARDAN FAZLA ÜCRETLER ALMAKTADIR

Firmamızda Halılarınızın yıkama öncesi tozları alınmaktadır. Firmamızda Halılarınız tek tek yıkanmaktadır. Firmamızda Halılarınızı toplu bir şekilde onlarca halıyı bir arada yıkamıyoruz! Bir çok merdiven altı halı yıkamada halılar toplu bir şekilde onlarca halı bir arada yıkanmaktadır. Bu şekilde yıkanan halıların üzerindeki kirleri saç kılları birbirine karışmaktadır.

HALI YIKAMA’DA ÇOK DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR DETAY

Bazı insanlar evlerinde evcil hayvanlar beslemektedir. Kedi, köpek gibi evcil hayvanların beslendiği evlerin halılarınla birlikte yıkanan halılara bu halılardan kedi , köpek kıllarının bulaştığını biliyor musunuz.

EVCİL HAYVAN BESLENEN HALILAR KESİNLİKLE AYRI VE ANTİ BAKTERİYEL SİSTEMDE ÖZEL İLAÇLARLA VE ÖZEL HAZIRLANMIŞ ŞAMPUAN KARIŞIMI İLE YIKANMALIDIR

Halı yıkama tesisimizde havuz sistemi yoktur!

HAVUZ SİSTEMİNDE YÜZLERCE HALI AYNI HAVUZDA ÜST ÜSTE ISLANMAKTA’DIR. BİR ÇOK FİRMA HAVUZ SULARINI GÜNLERCE SU MALİYETİ AÇISINDAN DEĞİŞTİRMEDİĞİ İÇİN HAVUZ SİTEMİ İLE YIKANAN HALILAR TEMİZLENMESİNİN AKSİNE KİRLETİLEREK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLMEKTEDİR. GÜNLÜK HAVUZ SUYUNU YENİLEYEN MESLEKTAŞLARIMIZI TENZİH EDERİZ.

Halı yıkama şampuanlarımız bitkisel içerikli anti bakteriyel profesyonel pahalı ürünlerdir.

PİYASADAKİ BİR ÇOK MERDİVEN ALTI HALI YIKAMALAR’DA KULLANILAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ UCUZ MERDİVEN ALTI ÜRETİLEN, HİÇBİR ÜRETİM İZNİ OLMAYAN KALİTESİZ KİMYASALLAR KULLANILMAKTADIR.

KISACASI KALİTEYİ UCUZA MAL EDEMEDİĞİMİZ İÇİN VE HALILARINIZI UCUZA YIKAYAMADIĞIMIZ İÇİN SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUZ.


Bir cevap yazın