Leke Çıkarma Hizmeti

Blog

Tezal Halı Yıkama fabrikası halı üzerindeki lekeleri çıkarma oranı % 99 ‘dur. Bir çok lekeyi sorunsuzca çıkarmakla birlikte bu işlem sırasında halıya zarar vermeden yapmaktayız. Profesyonel leke çıkarıcılarımız ile artık halınızdaki en küçük bir lekeden bile kurtulabileceksiniz.

Halı üzerindeki lekeler

Halılar evde olsun, işyerlerinde olsun sık kullanılan eşyalardan bir tanesidir ve aynı oranda da sık kirlenen eşyaların başında gelir. Kirlerden başka bir de lekeler vardır ki gerçekten can sıkıcı bir hal alabilir. Hele ki bir de kış mevsimindeyseniz, tam bir çileye dönüşebilir. Firmamız kış mevsiminde de halı yıkamakta ve kısa zamanda teslim etmektedir! Peki lekelerden nasıl kurtulacağız?

Lekelerden kurtulma

Öncelikle halı üzerindeki leke ne kadar hızlı temizlenirse o kadar verim alınır. Burada dikkat edeceğiniz husus, lekeyi çıkarırken kullanacağınız bez beyaz ve temiz olmalıdır. Renki bez olursa bezin rengi halıya bulaşabilir ve iş daha da karmaşıklaşır. En sık kullanılan leke çıkarma yötemi sirkedir. Çoğu zaman sonuç elde edilkse de kimiz aman da lekede etkisiz kalabilir. Bunun yanında tuz lekeyi biraz emecektir. Ama yine de tam anlamıyla etkili olamaz. Halk arasında sıklıkla kullanılan leke çıkarma yöntemleri ancak lekeyi biraz hafifletmektedir. Dolayısıyla leke çıkarmak için kullanılacak malzeme en iyi halı yıkamacılarda mevcuttur. Çok dikkatli olmak kaydıyla selülozik tiner de kullanılabilir. Burada önerimiz mutlaka profesyonel destek almanız. Üsküdar halı yıkama bu konuda ücretsiz danışma hizmeti vermektedir.

Lekenin cinsi

Lekenin cinsi, ne tür bir leke olduğu, leke çıkarma aşamasında büyük etki etmektedir. Reçel lekesi, en zor lekelerden bir tanesidir, vişne reçeli, kalem lekesi, çay, kahve lekesi yine sıklıkla karşılaşılan lelekerdir. İşin püf noktası, eğer leke kaynamış, sıcak bir leke ise zor çıkmakta, soğuk doğal lekeler ise kolay çıkmaktadıor.

Tezal Halı Yıkama leke çıkarma konusunda size destek vermekte, yaz kış profesyonel temizlik sağlamaktadır.

Bir cevap yazın