Hakkımızda

Tezal Halı Yıkama Fabrikası 1981 yılından bugüne İstanbul’da Kuru Temizleme, Perde Temizleme, Koltuk Yıkama ve Halı yıkama hizmeti vermektedir. Tecrübemizle ve bilgi birikimi ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için büyük gayret gösteriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, firmamızda son teknoloji makineleri, profesyonel leke ilaçlarını ve ekolojik şampuanlar kullanmaktayız.

Halılarınız, perdeleriniz, koltuklarınız, yataklarınız ve giyim eşyalarınız zamanla kirlenerek bakteri biriktirir ve hastalıklara davetiye çıkarır. Dolayısıyla bunların derinlemesine bir temizlikten geçmesi gerekmektedir. Özellikle sağlığımız için çok hassas bir konudur temizlik. Firmamız her türlü hijyen kurallarına riayet ederek mükemmel bir temizleme yapmaktadır. Kullandığımız ekolojik şampuanlar ile doğaya zarar vermeden mükemmel temizlik yapmaktayız.

Her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Profesyonel Temizleme Hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz.