Bahar Geldi Halı Yıkama Zamanı

Blog

Baharın gelmesi ile birlikte evlerde bir temizlik telaşı başlar Anadolu insanında. Perdeler yıkanır, nevresimler – yorganlar yıkanır havalandırılır derken sıra halılara gelir. Halılar diğer eşyalar gibi elde yıkanmaz. Tabiki sokakta yıkanma zamanı da çoktan geride kaldı. İlk yapılan yanlış konu komşuya sormak tanıdığınız halı yıkama firması var mı diye. Oysaki interneti kullanmayan kişi sayısı çok az olduğuna göre internetten araştırma yapılsa çok daha sağlıklı olacaktır.

İyi bir halı yıkama firmasına halılarınızı vermeniz menfaatinize olacaktır. Çünkü yanıltıcı reklamlarla insanları kandıran bir çok firma vardır. Bunların eline düştünüz mü bırakın halının temizlenmesini halınızı geri alabilirseniz ne mutlu size. Bunları niye yazıyoruz; çünkü maalesef tüketiciler tam olarak halı yıkama konusunda bilinçli değil. Oto yıkamacısında yıkanan halının temizlikten ziyade daha da mikroplu halde eve geldiğini bilmemekteler. Bunu anlatmak ve hijyen bir halı yıkamanın nasıl olması gerektiğini söylemek bizim görevimiz.

Bahar ile birlikte halılarınızı Tezal Halı Yıkama fabrikasında yıkatmanız hem hijyen hem de sağlık açısından avantaj sağlayacaktır. Halılarınızın temiz bir şekilde yıkanması için Tezal Halı Yıkama size yeter. Lütfen servis ağımızı inceleyiniz.

Bir yanıt yazın