• 0216 342 2020

Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası – Tezal Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama hizmetini tüketiciye en hızlı ve güven içinde ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu işe ilk giren firmalardan biri olan firmamız Üsküdar’da bulunan adresi ile hızlı servis imkanı sunmaktadır. Arıtılmış su kullanan nadir firmalardan biri olan firmamız natürel şampuanlar ile de maksimum temizlik elde etmektedir.

Üsküdar’da profesyonel halı yıkayan firmalar arasında ilk sırada yer almaktayız. Kaliteden ödün vermeden hijyen bir temizlik yapmaktayız. Her türlü halılarınızı cinslerine göre ayrı ayrı yıkamaktayız. Halılarınız, ipek olsun veya kilim olsun hatta antika halılarınız bile hiç bir zarar görmeden temiz bir şekilde yıkanmaktadır.

Firmamız % 100 Garantili halı yıkama yapmaktadır.

üsküdarda halı yıkamacı

Halı yıkama işi profesyonellik isteyen bir iştir. Çünkü günümüzün büyük bir bölümü halıların üzerinde veya halının bulunduğu ortamda geçmektedir. Dolayısıyla halıda bulunan zararlı maddeler, bakteriler rahatlıkla vücudumuza temas edebilir. İyi temizlenmeyen veya zamanında temizlenmeyen halılar adeta çevreye mikrop saçmaktadır. En basitinden halının üzerinde yürürken dahi çıkan tozlar solunum yolu ile ciğerlerimize gidebilmektedir. Sonuç olarak halılar sık sık ve profesyonel bir temizlikten geçmelidir. Sağlığınız için halılarınızı profesyonel yıkayan firmaları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Firmamız başta Üsküdar olmak üzere İstanbul’un bir çok ilçesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Natürel Şampuan ve Arıtılmış Su ile maksimum temizlik

Firmamız Üsküdar ilçesindeki mülkiyeti kendimize ait olan fabrikamızda hizmet vermekteyiz. Halılarınız servis personelimize geçtiği andan itibaren garanti altındadır. Sizlere teslim edilene kadar herhangi bir hasar karşısında anında telafi edilmektedir. Uzun yıllar boyunca halı temizliği ile ilgili bir çok tecrübemiz oldu. Hangi halının nasıl yıkanması gerektiği konusunda uzman ekibimiz büyük bir tecrübeye sahiptir. Üsküdar halı yıkama firmaları içinde ilk sırada gelen firmamıza halılarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

natürel şampuanlar ile maksimum